6-7 grudnia 2019, Wrocław, HOTEL MERCURE WROCŁAW CENTRUM

XLI Wrocławska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Okulistyka XXI wieku STATE OF THE ART"


Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy!

Jeśli w swojej dotychczasowej praktyce nie udało się Państwu znaleźć rozwiązania terapeutycznego lub macie Państwo wątpliwości czy postawiona diagnoza jest trafna, prosimy  podzielcie się tym z nami.

Podczas  tegorocznej edycji konferencji zachęcamy do zgłaszania  tych przypadków, które nie zostały  rozwiązane lub nastręczają  trudności diagnostyczne i terapeutyczne.

Zespół specjalistów OOK Spektrum,  podczas sesji specjalnej tegorocznej Konferencji,  zorganizuje Konsylium Okulistyczne, aby wspólnie dokonać analizy każdego zgłoszonego problemu.   

Gorąco zachęcamy do zgłoszenia problemów  w formie przypadku  -  zespół informatyków Spektrum pomoże w ich przygotowaniu do zaprezentowania podczas sesji. 

Instrukcja zgłoszenia przypadku na Konsylium Okulistyczne:

1. Propozycję przypadku (krótki opis) należy zgłosić do dnia 30 października 2019 do biura Organizatora - InspireCongress.pl, na adres e-mail: estachurska@inspirecongress.pl.

2. Otrzymacie Państwo informację zwrotną w ciągu 5 dni roboczych, czy przypadek został zakwalifikowany do sesji- Konsylium Okulistyczne.

3. Jeżeli przypadek został zakwalifikowany do sesji- Konsylium Okulistyczne, to otrzymają Państwo szczegółową instrukcję, jak go technicznie przygotować do prezentacji, zostanie Państwu przekazany bezpośredni kontakt do techników- informatyków, którzy zapewnią wsparcie w stworzeniu prezentacji.

HOTEL MERCURE WROCŁAW CENTRUM
pl.Dominikański 1
50-159 Wrocław

6-7 grudnia 2019

ORGANIZATOR

OŚRODEK OKULISTYKI KLINICZNEJ SPEKTRUM
ul. Zaolziańska 4
53-334 Wrocław
Tel.: 71 344 22 66

BIURO ORGANIZATORA

Biuro Organizacji Konferencji InspireCongress Sp. z o. o.
ul. Powstańców Śląskich 95
53-332 Wrocław
Tel.: 71 780 90 52
Faks: 71 780 90 54
E-mail: biuro@inspirecongress.pl